reklama

Garmin Vivofit Jr. – fitness náramek pro nejmenší

Garmin Vivofit Jr. – fitness náramek pro nejmenší
2016-10-03T07:50:46+01:00
• 3. 10. 2016

Jestliže vám není lhostejný životní styl vašich děti, tak by vás mohl zaujmout nový fitness náramek, který společnost Garmin vyvinula speciálně pro ty nejmenší v rozmezí věku od 4 do 9 let. Novinka nese název Vivofit Jr. a kromě klasických funkcí z běžných náramků pro dospělé mají například zajímavý systém odměňování za dosažené cíle. Výrobce navíc nabízí několik barevných provedení, které se dětem rozhodně zalíbí.

garmin-vivofit-jr

Jeho základním prvkem je monochromatický displej viditelný i proti přímému slunci. Celá konstrukce získala stupeň voděodolnosti 5 ATM, takže ji nedělá problém hloubka 50 metrů, déšť, sprchování nebo mytí rukou. Z funkcí se hodí zmínit měření ušlých kroků, doby spánku nebo upozornění, aby dítě bylo aktivní alespoň 60 minut denně. Dodávaná aplikace zdarma pro chytrá zařízení toho umí ještě daleko více.

Rodiče mohou sledovat aktivity, počet kroků, přiřazovat domácí práce či úkoly. Děti v případě úspěšného dokončení získávají speciální mince, které mohou vyměnit za odměnu, kterou rodič předem nadefinoval. Samotné práce nebo úkoly lze nastavit s pravidelným opakováním (denně/týdně). Závěrem zbývá dodat prodejní cenu, která je 79,99 dolarů (tj. cca 1 923 Kč) a během podzimu by se měla výrazně rozšířit dostupnost.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim