reklama

Snapseed od Googlu získává výraznou aktualizaci

Snapseed od Googlu získává výraznou aktualizaci
2016-09-12T15:36:40+01:00
• 12. 9. 2016

Zdroj: Snapseed

Googlem před čtyřmi lety zakoupená aplikace Snapseed získává zajímavou aktualizaci. Nejedná se však o nijak dech beroucí update, avšak i tak se vývojáři snažili na tolik, aby to stálo za pozornost. Přibyly poměrně užitečné funkce.

snapseed-new-1920x1043x

Jaké novinky se v aktualizaci objevily?

Verzi 2.9 byla uvolněna minulý týden. Editor fotografií nyní rozpoznává obličej a zkrášlí ho. Nejedná se sice o nijak převratnou funkci, obdobné úpravy nabízí přímo i fotící aplikace. Tzv. beautification rozpozná obličej a pokožku zesvětlí oproti jiným částem fotografie, zjemní pokožku a vyhladí různé nečistoty a „eye clarity“ zjasní oči. Kromě toho je nyní možné upravovat nastavení bílé barvy, teplotu barev a nádech fotografie (tint). Další novinkou je mód perspektivy, který umožní roztáhnout fotku do panoramatického stavu.

Důležitou funkcí, kterou skoro žádný editor nenabízí, je možnost uložení fotografie pomocí bezztrátového formátu PNG, nebo do formátu JPG a to v různých velikostech.

ap_resize-php

Aplikaci již zaznamenala celkem přes deset miliónů zhlédnutí, což je podobné jako u Prismy.

logo-app Snapseed Nik Software, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim