reklama

Obchod Play testuje zobrazenĂ­ velikosti aplikacĂ­

Obchod Play testuje zobrazenĂ­ velikosti aplikacĂ­
2016-09-12T07:00:56+01:00
• 12. 9. 2016

Google se snaží svĂ© aplikace pĹ™izpĹŻsobit, tudĂ­Ĺľ intuitivnost je na prvnĂ­m mĂ­stÄ›. Stále se ale mĹŻĹľeme setkat s mnohĂ˝mi částmi aplikacĂ­, jeĹľ jsou udÄ›lány špatnÄ› nebo nepříliš dobĹ™e. Příkladem mĹŻĹľe bĂ˝t velikost aplikace v Obchodu Play. Abyste tuto informaci zĂ­skali, musĂ­te rozkliknout aplikaci v seznamu, následnÄ› kliknout na „ÄŤĂ­st vĂ­ce“ a podĂ­vat se aĹľ na ĂşplnĂ˝ konec. A pĹ™itom se jedná o pomÄ›rnÄ› dĹŻleĹľitou informaci.

nexus2cee_thumbnail

Pokud se vám aktualizace líbí a chtěli byste ji též vyzkoušet, máte možná velkou smůlu. Tato funkce se totiž aktivuje na serveru a není možné ji tak získat například stažením APK souboru aplikace. Snímky obrazovek nám prozrazují, že místo standardní ceny nebo nápisu zdarma se nyní zobrazuje velikost instalačního balíčku. A to na téměř všech obratovkách.

Jedná se o minoritní změnu, ale rozhodně vítanou drtivou většinou uživatelů. Bohužel aktivace ze strany serveru naznačuje, že se jedná o jakési alpha testování. Není zcela jasné, zda se takové funkce dočkáme. I když z pozitivních reakcí by Google mohl usoudit, že tuto funkci uživatelé opravdu chtějí.

nexus2cee_original

Též zatím není jasné, jak přesně bude vyřešeno zobrazování ceny aplikace a velikosti instalačního balíčku. V tuto chvíli nemáme žádné podklady, ale u aplikací zdarma je jasné, že se informace o ceně zobrazovat nemusí.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim