reklama

Google Mapy ukazuj├ş rychlostn├ş limity a vzd├ílenost ve vyhled├ív├ín├ş aktualizov├íno

Google Mapy ukazuj├ş rychlostn├ş limity a vzd├ílenost ve vyhled├ív├ín├ş [aktualizov├íno]
2016-09-13T19:10:17+01:00
ÔÇó 13. 9. 2016
1

Aktualizace 19:10

Uveden├í novinka n├ş┼że v ─Źl├ínku je pot─Ť┼íuj├şc├ş, ale nijak p┼Öevratn├í. Nyn├ş se ukazuje, ┼że beta verze aplikace nov─Ť bude ukazovat p┼Öi navigov├ín├ş tak├ę rychlostn├ş limity. Krom─Ť toho se bude objevovat tak├ę aktu├íln├ş rychlost (ta nen├ş k vid─Ťn├ş na sn├şmc├şch obrazovek).

nexus2cee_google-maps-speed-limit-2 nexus2cee_google-maps-speed-limit-1

Novinka se objevila u n─Ťkolika u┼żivatel┼». Bohu┼żel nem├íme jak├ękoliv informace, jestli se rychlostn├ş limity budou t├Żkat i jin├Żch zem├ş ne┼ż USA, aspo┼ł nyn├ş. Je docela pravd─Ťpodobn├ę, ┼że se pozd─Ťji do─Źk├íme i u n├ís. Rozhodn─Ť se jedn├í o zalepen├ş nedostatku aplikace Google Map. Nyn├ş z┼»st├ív├í ot├ízkou, jestli navigace bude tak├ę upozor┼łovat na p┼Öekro─Źen├ş rychlosti.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 15:50

Op─Ťt v├ím p┼Öin├í┼í├şme zpr├ívy o tom, jak se Google sna┼ż├ş urychlit u┼żivatel┼»m ┼żivot a p┼Öin├í┼í├ş n├ím funkce, je┼ż jsou sice jednoduch├ę a minoritn├şho r├ízu, ov┼íem mohou u┼żivatele pot─Ť┼íit. Dnes p┼Öibyla novinka v Google Map├ích, kter├í u┼żivatel┼»m ihned uk├í┼że, kolik kilometr┼» / m├şl├ş jsou vzd├íleni od vyhled├ívan├ęho m├şsta. S ─Ź├şm┼ż u┼ż n─Ťkolik verz├ş nazp─Ťt po─Ź├şt├íme.

nexus2cee_googlemaps-screenshot-1

V d┼Ö├şv─Ťj┼í├şch verz├şch u┼ż toti┼ż n─Ťkter├ę stringy (─Ź├ísti k├│du) nazna─Źovaly, ┼że u┼żivatel├ę hned vedle polo┼żek seznamu uvid├ş i aktu├íln├ş vzd├ílenost. Samoz┼Öejm─Ť se po─Ź├ştalo s p┼Öepo─Ź├şt├ín├şm do kilometr┼» a m├şl├ş. Z├íle┼ż├ş pak, co m├í dan├Ż u┼żivatel p┼Öednastaveno.

Pokud chcete m├şt t├ę┼ż nejnov─Ťj┼í├ş verzi aplikace Google Map, m├íte dv─Ť mo┼żnosti. Bu─Ć si st├íhnout nejnov─Ťj┼í├ş verzi ze serveru APK Mirror, nebo se p┼Öihl├ísit jako beta tester v Obchodu Play.

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Student zab├Żvaj├şc├ş se tvorbou grafiky, a to jak webov├Żch str├ínek, webov├Żch ─Źi mobiln├şch aplikac├ş, tak i marketingov├Żch produkt┼». Ve voln├ęm ─Źase p├ş┼íe ─Źl├ínky, testuje nebo recenzuje r┼»zn├í za┼Ö├şzen├ş, kter├í se mu p┼Öipletou pod ruku. Kontaktn├ş email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Tom├í┼í Div├ş┼íek

14. 9. 2016, 1:07
Android aplikace

Vzhledem k tomu, ┼że Waze za─Źalo ukazovat rychlostn├ş limity ned├ívno i u n├ís, mysl├şm ┼że tady to bude stejn├ę :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim