reklama

Xiaomi Mi Note 2 přijde s SD821 a zaobleným displejem

Xiaomi Mi Note 2 přijde s SD821 a zaobleným displejem
2016-08-29T09:15:40+01:00
• 29. 8. 2016

Xiaomi se chystá představit svůj nový model Mi Note 2 a s ním má přijít i mnoho novinek. Mezi ty by pro společnost měl patřit například zaoblený displej. Tuto funkcionalitu už známe od jihokorejského konkurenta zvaného Samsung. Též se nám dostává oficiálních informací, nicméně jsou známy i další, s nimiž se má údajně počítat.

xiaomi-mi-note-2-1 xiaomi-mi-note-2-2 xiaomi-mi-note-2-3

Z oficiálních informací víme, viz první obrázek, že zařízení bude disponovat 5,5palcovým OLED displejem. Bohužel o rozlišení není zmínka, nicméně zdroje říkají, že budou dostupné dvě verze. Jedna s Full HD rozlišením a druhá s QHD. Obě by pak měly disponovat zaobleným displejem na obou stranách. Pod kovovým šasi pak najdeme Snapdragon 821 od Qualcommu.

K dispozici bude i 6GB operační paměť a 128GB úložiště, což je oficiální. O dalších verzích verzích nejsou informace, ale počítá se s verzí s 4GB operační pamětí či 32 a 64GB interním úložištěm. O oficiálním představení se zatím jen diskutuje, též o ceně či dostupnosti.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim