reklama

Vernee Apollo aneb konkurence pro Xiaomi Redmi Pro přichází sponzorovaný článek

Vernee Apollo aneb konkurence pro Xiaomi Redmi Pro přichází [sponzorovaný článek]
2016-08-11T21:52:43+01:00
• 11. 8. 2016

Na trhu momentálně panuje válka desetijádrových smartphonů, alespoň dle výrobce Vernee, který na bojiště vysílá svou novinku Vernee Apollo. Již dnes je možné zakoupit jeho odlehčenou variantu – Vernee Apollo Lite. Plnohodnotného top modelu jsme se zatím nedočkali, ale již nyní si výrobce neodpustil rýpnutí do konkurence. Apollo je totiž i bez druhé zadní kamery údajně největším konkurentem právě pro zmíněné Xiaomi.

ňŤżšëç1

U modelu Apollo v souvislosti s bojem s konkurencí přichází několik změn. Původně jsme se měli těšit na procesor Helio X20. Ten však bude nahrazen výkonnějším Helio X25, takže se zájemci mají opravdu na co těšit.

ňŤżšëç2

Je tomu již dlouhých pět měsíců od představení a kromě změny procesoru dochází i ke změně konstrukce, konkrétně se Vernee odhodlalo k přetvarování zad tak, aby se telefon lépe a komfortněji držel. Stále je při jejich výrobě použita technologie CNC – vyřezávání spolu s unikátní úpravou kovu tak, aby materiál skutečně vynikl a působil elegantně.

ňŤżšëç3

Již padla zmínka i o ceně, očekává se částka 399 dolarů, přičemž zákazník dostane do ruky kovový klenot se štědrou výbavou v podobě desetijádrového procesoru, 2K displeje a spousty dalších vychytávek. Velká část druhé poloviny letošního roku je stále před námi a právě toto časové období je i dobou, ve které se Vernee Apollo objeví v nabídce internetových obchodů.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim