reklama

Kyocera Duraforce Pro – první odolný telefon s akční kamerou

Kyocera Duraforce Pro – první odolný telefon s akční kamerou
2016-08-14T10:20:20+01:00
• 14. 8. 2016

Jeden nový přírůstek do rodiny odolných telefonů byl v uplynulém týdnu přidán do portfolia společnosti Kyocera. Odhalený model s názvem Duraforce Pro nebude mít navrch jen díky zvýšené odolnosti, ale zároveň jde o vůbec první zařízení tohoto druhu na trhu, které obohacuje akční kamerka se super širokoúhlým objektivem. Japonský výrobce by chtěl jít do konkurenčního boje proti výrobkům od GoPro.

Kyocera Duraforce Pro (2)

Seznam základních specifikací začíná tradičně u 5palcového displeje s Full HD rozlišením, který žene osmijádrový procesor Snapdragon 617 (1,5 GHz) od Qualcommu, grafický čip Adreno 405, 2GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 32 GB. U 3 240mAh baterie jistě stojí za zmínku podpora bezdrátového nabíjení. Samozřejmostí je snímač otisků prstů, více než 100decibelový reproduktor nebo odolnost podložená certifikacemi IP68 a MIL-STD 810G.

V zadní části kromě 13megapixelového fotoaparátu objevíte druhý senzor schopný zaznamenávat záznamy v mimořádně širokém záběru – 135 stupňů a až ve Full HD kvalitě. Za vše může vlastní procesor dovolující například vybírat různé režimy fotografování včetně pod vodou či tzv. slow motion. Výbavu uzavírá operační systém Android v předinstalované verzi 6.0 Marshmallow.

Kyocera Duraforce Pro Kyocera Duraforce Pro (3)

Závěrem se hodí zmínit, že Kyocera mu vymyslela speciální držák kompatibilní s „populárními uchyty na akční kamery“. Tím pochopitelně mají na mysli to, že kameru od GoPro rovnou vyměníte za DuraForce Pro. Prodej telefonu bude zahájen v nadcházejících měsících za prozatím neuvedenou cenu.

Zdroj: kyoceramobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim