reklama

Hodinky Gear S3 se ukáží na veletrhu IFA

Hodinky Gear S3 se ukáží na veletrhu IFA
2016-08-14T10:14:14+01:00
• 14. 8. 2016

Již za necelý měsíc naplno propukne technologický veletrh IFA 2016, na kterém se bez pochyby opět dočkáme zajímavých zařízení od mnoha výrobců. Jedním z nich bude velmi pravděpodobně i další generace chytrých hodinek od Samsungu.

Jihokorejský výrobce rozeslal médiím pozvánku, která na zmíněnou událost láká grafikou v podobě hodinových ručiček, což může znamenat jedině blížící se odhalení Gear S3. Kromě této indície se dozvídáme také termín odhalení. Samsung nové hodinky světu ukáže ve čtvrtek 1. září mezi 11.00 a 12.00 našeho času.

Samsung-IFA-2016-invite

Předchozí generace hodinek zažila svou premiéru rovněž na berlínském veletrhu, avšak u zákazníků se kvůli systému Tizen OS setkala spíše se smíšenými pocity. Samsung namísto rozšířenějšího Android Wear upřednostňuje vlastní softwarové řešení, které však postrádá některé funkce, které nabízí Android Wear. Daleko větším problémem je pak znatelně chudší nabídka aplikací. Necháme se tedy překvapit a uvidíme, zda Samsung na těchto několika nedostatcích zapracoval.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim