reklama

iPhone 7 má jít do prodeje 16. září a možná bude mít jiné jméno

iPhone 7 má jít do prodeje 16. září a možná bude mít jiné jméno
2016-07-26T07:16:19+01:00
• 26. 7. 2016
1

Ohledně iPhonu 7 toho víme stále více a více. Dosud jsme však nevěděli, kdy bude představen a kdy půjde do prodeje. Spekulovalo se o začátku září, jelikož v tomto období bývá každý rok představen. A je tomu opravdu tak, nový iPhone má jít dle známého leakera do prodeje 16. září. Otázka je pak také, jak se vlastně bude jmenovat.

iphone7pro

Do prodeje se má tedy dostat v pátek 16. září na vybraných významných trzích. K představení zpravidla dochází v pondělí či úterý o týden dříve. Nejreálněji se tak jeví datum 5. září. Co se týče názvu, tak vůbec není jasné, zda to bude iPhone 7. Příští rok má totiž přijít obměna designu s větší špetkou inovací. Letos to bude tak jen mírná evoluce iPhonu 6/6s. Poslední spekulace tak hovoří, že by se letošní iPhone mohl jmenovat iPhone 6SE.

Nový iPhone má dále přinést rychlejší procesor a lepší fotoaparát s duální kamerou u většího modelu. Zároveň má přijít o 3,5 mm jack na sluchátka. Více jsme se o spekulacích rozpovídali v posledním dílu pořadu Na Dotek:

Zdroje: 9to5mac.com, twitter.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Jakub Čmarada

26. 7. 2016, 8:51
Android aplikace

no zo zadu je škaredý ☺

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim