reklama

OnePlus asi nestačí, nová značka IMOO na obzoru

OnePlus asi nestačí, nová značka IMOO na obzoru
2016-06-22T06:55:32+02:00
• 22. 6. 2016

Konec první poloviny tohoto roku přinesl očekávaný top model od společnosti OnePlus. Ačkoliv se jedná o mladého výrobce, tak v minulosti najdeme minimálně jednu zajímavost, která zanechala některé otázky. Jako dost jiných výrobců, tak ani OnePlus se zde neobjevilo jen tak. Na pozadí stojí firma BBK Electronics. Ta má na svém kontě také značky Oppo a Vivo.

006rn2Z6gw1f52n7jhfmqj32bc1aw1ky 006rn2Z6gw1f52n82k6b6j3280190qv5

Nyní se ukazuje, že bychom se mohli připravit na příchod dalšího výrobce. Tentokrát si možná budeme muset zvykat na značku IMOO. Ta se chce převážně orientovat na studenty, přičemž smartphony mají nabídnout kvalitní zpracování, pestré barvy a některé zajímavé funkce. Vypadá to, že jednou takovou bude dedikované tlačítko pro nahrávání (například přednášky).

IMOO

Zatím se rozjíždí marketingová kampaň na sociální síti Weibo v Číně. Více informací se pravděpodobně dozvíme 24. června, ale nevíme, jestli dojde na konkrétní uvedení smartphonů. Ačkoliv bude značka zprvu určená jen pro čínský trh, tak je docela pravděpodobné, že i IMOO se nakonec podívá do Evropy stejně jako Oppo a OnePlus.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim