Externí kryt s baterií pro Galaxy S7 Edge

Externí kryt s baterií pro Galaxy S7 Edge
2016-06-15T07:00:10+02:00
• 15. 6. 2016

Někteří uživatelé na internetu tvrdí, že baterie i Galaxy S7 Edge je dostatečně veliká, aby během dne i s plným vytížením, neměli problém bezpečně dojít domů bez toho, aniž by jim došla baterie. To však neznamená, že by nemohl být vyroben kryt s externí baterií pro jeden z nejznámějších top modelů, který je jak na našem trhu, tak i na těch cizích. Této práce se ujal ZeroLemon.

nexus2cee_zerolemon-galaxy-s7-edge nexus2cee_zerolemon-galaxy-s7-edge-2

ZeroLemon je známý tím, že vyrábí přesně takové kryty. Jedná se o externí baterie, respektive kryty ukrývající je v sobě, jež svým uživatelům přináší následně možnost rozšířit výdrž telefonu o mnoho déle, než byli zvyklí. Nově se tak uživatelé dočkali i tito uživatelé. Galaxy S7 Edge získává speciální kryt s baterií o kapacitě 8500 mAh. To není málo, ovšem za jakou cenu?

Kryt není nejmenší a bohužel existuje i něco jako ztrátovost energie. Zaprvé si většina uživatelů tento telefon kupuje i se vzhledem, který mu dodává eleganci. Ta je v tomto případě upozaděna, což nemusí některé uživatele těšit. Tloušťka pak více než 20 mm (2cm). To už v kapse vytvoří pěknou bouli, které si už leckdo všimne. Ovšem kryt má jednu nespornou výhodu. Velmi jednoduše se nasazuje. Žádné speciální drátky, vše je vyřešeno. Stejně tak indikace energie, kdy na zádech jsou vespod umístěny čtyři diody, ukazující, kolik přibližně energie ještě zbývá.

Kryt pro Galaxy S7 Edge je momentálně dodáván v černé barvě za 60 $ (~ 1450 Kč) na stránkách Amazonu, poté bude standardní cena 100 $ (~ 2400 Kč).

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat