reklama

Vernee Apollo Lite dobývá svět sponzorovaný článek

Vernee Apollo Lite dobývá svět [sponzorovaný článek]
2016-06-15T06:45:47+01:00
• 15. 6. 2016

Ať už se jedná o menší či větší korporátní společnost vyrábějící svá vlastní chytrá zařízení, je občas problém, obzvláště pro obyčejné uživatele, získat některé modely z těch nabízených. Pokud se pak podíváme na ty levné čínské top modely, je prakticky nemožné se k drtivé většině z nich dostat jinak než na internetových obchodech v Číně, které si vybírá samotný výrobce.

20160607-01

 

To je v podstatě ještě dobrá cesta, jelikož by si přeci výrobce nezvolil jen tak kdejakého přeprodejce. Dnes se však budeme bavit o modelu Vernee Apollo Lite, který poměrně zdatně konkuruje jak cenou, tak i výbavou, tolik věhlasným top modelům gigantických společností, jejichž dosah se tyčí nad více než jeden kontinent. Což není pro menší, i třebas začínající společnosti, dobré.

Avšak model Apollo Lite trochu vyčnívá. Čím přesně? Například nabízí uživatelům SoC od MediaTeku – Helio. Jedná se o velmi výkonný procesor, který se jistě bude uživateli hodit. Na přední straně najdeme 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, senzory a 5MPx kamera.  Zadní strana ukrývá 16MPx hlavní fotoaparát, duální přisvětlovací diodu a velmi rychlou čtečku otisku prstů.

Pod celokovovým šasi se ukrývá 4GB operační paměť, 32GB interní úložiště, které lze rozšířit o dalších 128 GB. Dále zde má uživatel k dispozici baterii o kapacitě 3180 mAh, což by mělo vystačit na minimálně jeden den při plném zatížení zařízení. Nicméně při inteligentním užívání a zapnutých programech pro šetření energie lze dosáhnout až dvou dnů bez větších problémů.

Co se ostatních částí telefonu týká, jako systém je zvolen Android 6.0 Marshmallow i se všemi funkcemi, podpora sítí také postačuje i pro více než běžný provoz. Samozřejmostí je Bluetooth verze 4, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n a důležité je i zmínit LTE, které nabízí i frekvenci 800 MHz. Trochu může zamrzet váha 175 gramů. Naštěstí cena potěší. Činí totiž 200 $ (~ 4800 Kč), pokud použijete speciální kupón – detaily najdete na stránkách výrobce vernee.cc.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim