reklama

Na mDevCamp do Prahy přijedou řečníci z Instagramu, Slacku či Spotify

Na mDevCamp do Prahy přijedou řečníci z Instagramu, Slacku či Spotify
2016-05-06T07:15:39+01:00
• 6. 5. 2016

Největší středoevropské setkání příznivců mobilního světa mDevCamp 2016 je letos obsazeno skutečně kvalitními hosty. Mezi pozvanými řečníky, kteří budou mluvit o trendech v mobilním vývoji, designu i byznysu, jsou spoluautoři světově známých aplikací Instagram, Slack či Spotify. Konferenci mDevCamp, která se bude v Praze konat už pošesté, organizuje Avast Software. Letos se uskuteční v pátek 17. června v kinosálech CineStar Černý Most.

mDevCamp

“V tomto roce jsme se rozhodli vše posunout na novou úroveň, a proto jsme pozvali řadu hostů ze světa, podstatně jsme rozšířili kapacitu sálů, chystáme nabitý doprovodný program a hned dva velké večírky,“ popsal hlavní organizátor Michal Šrajer z Avastu a doplnil, že největší radost má z toho, že účast například přislíbili Lukáš Camra, první český vývojář, který začal pracovat v centrále Facebooku na aplikaci Instagram, nebo Ignacio Romero, vývojář a designér pracující na populárním komunikačním nástroji Slack.

0627-083824-s

Registrovat se na největší událost na české a slovenské mobilní scéně lze už nyní na stránce Eventbrite. Kompletní seznam řečníků a program akce bude postupně zveřejněn v následujících týdnech na webu konference. “Registraci pro early birds jsme otevřeli před pár dny a už nyní je prodána více než čtvrtina vstupenek,” doplnil Michal Šrajer.

0627-183529-h

Organizátoři během jediného dne nabídnou řadu technických přednášek, inspirativních talků o mobilním vývoji, designu i mobilním byznysu jako takovém. Stejně jako v minulých letech samozřejmostí bude i bohatý doprovodný program. Ať už půjde o herní místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními, virtuální realitou či drony, internet věcí, networkingové hry pro všechny zúčastněné nebo dva velké večírky.

logo

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim