reklama

Jolla C a novĂ˝ komunitnĂ­ program

Jolla C a novĂ˝ komunitnĂ­ program
2016-05-27T17:29:34+01:00
• 27. 5. 2016

SpoleÄŤnost Jolla vám pravdÄ›podobnÄ› příliš neĹ™ekne. Jedná se totiĹľ o pomÄ›rnÄ› mladou finskou spoleÄŤnost, která je tvoĹ™ena bĂ˝valĂ˝mi zamÄ›stnanci firmy Nokia. NovÄ› Jolla pĹ™edstavuje svĹŻj jiĹľ druhĂ˝ telefon – Jolla C, kterĂ˝ je v podstatÄ› tvoĹ™en komunitou pro komunitu. TakĂ© jsme se doÄŤkali novĂ©ho programu, jenĹľ je zaloĹľen na stejnĂ© bázi.

jolla-c

ZařízenĂ­ je tedy součástĂ­ novĂ©ho programu „Sailfish Community Device Program“, kterĂ˝ má trochu povzbudit vĂ˝vojáře k vĂ˝voji pro Sailfish OS a nabĂ­zĂ­ jim k tomu prostĹ™edky. V cenÄ› jsou i pozvánky na rĹŻznĂ© akce, komunitnĂ­ srazy a samozĹ™ejmÄ› i na pĹ™edstavenĂ­ druhĂ©ho zařízenĂ­ Jolla C. Co se specifikacĂ­ tĂ˝ká, neÄŤekejte nic svÄ›tobornĂ©ho, vzhledem k velmi malĂ©mu krouĹľku lidĂ­, kteří se v tomto programu vyskytujĂ­.

Jolla C tak pĹ™icházĂ­ s aktualizovanou verzĂ­ Sailfish OS 2.0 – zde jistÄ› potěší absence aplikacĂ­ tĹ™etĂ­ch stran. Hardwarová stránka nabĂ­dne 5palcovĂ˝ IPS LCD displej s HD rozlišenĂ­m, 1,3GHz procesor Snapdragon 212 od Qualcommu, 2GB operaÄŤnĂ­ paměť a 16GB internĂ­ ĂşloĹľištÄ›, kterĂ© si lze rozšířit za pomoci microSD karty. Na pĹ™ednĂ­ stranÄ› pak najdeme 2MPx fotoaparát a na zádech 8MPx hlavnĂ­ kameru. Pod šasi pak bude dodávat energii 2500mAh baterie.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim