reklama

Chystá Google dárek pro majitele Nexusů?

Chystá Google dárek pro majitele Nexusů?
2016-05-28T06:58:33+02:00
• 28. 5. 2016

Výrobci mobilních telefonů čas od času dají uživatelům dárek v podobě cloudové úložiště navíc. Ve většině případů se jedná o omezené navýšení, ale i tak se jde o pěknou pozornost. Nyní se zřejmě objeví podobný dárek, avšak bude od Googlu pro majitele Nexusů.

Ačkoliv zatím nemáme k dispozici jakékoliv oficiální informace, tak nová verze aplikace Google Fotky v sobě obsahuje skryté části kódu nasvědčující, že majitelé Nexusů dostanou dárek.

<string name=“photos_onboarding_nexus_back_up_your_photos_description“>Unlimited free storage for original quality photos &amp; videos uploaded from your Nexus device</string>

 

V podstatě se zde uvádí, že uživatelé získají neomezené úložiště pro fotografie a videa. V normálním případě si již nyní můžete aktivovat podobnou funkci, ale vše je vám započítáváno do celkové kvóty velikosti vašeho úložiště. V tomto případě by si majitelé Nexusů nemuseli dělat starosti.

unnamed

Jak poukazuje redaktor webu AndroidPolice, tak tento bonus se bude spíše týkat na možnost neomezeného nahrávání videí ve 4K rozlišení. U fotografií postrádá smysl, jelikož nové Nexusy mají rozlišení pro fotografie 12,3 MPx a základní verze pojme snímky s 16 MPx.

Bonus tedy v tomto případě postrádá smysl. Pokud ale pořizujete panoramata a podobné výtvory, tak nebudete omezeni rozlišením a vše bude v původní kvalitě.

Nyní si budeme muset počkat na oficiální uvedení. Samozřejmě je otázka, jestli se tak vůbec stane.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat