reklama

HTC připravuje chytré hodinky, světu by se mohly ukázat již začátkem června

HTC připravuje chytré hodinky, světu by se mohly ukázat již začátkem června
2016-05-04T07:50:59+01:00
• 4. 5. 2016

Evan Blass na svém Twitter účtu @evleaks opět sdělil zajímavé informace o chystaných novinkách v mobilním světě. Tentokrát se však nejedná o únik telefonu, ale hodinek, a to od společnosti HTC, která zatím do segmentu chytrých hodinek jako jedna z mála nepronikla.

Již brzy by se ovšem toto mohlo změnit, jelikož dle tweetu známého „únikáře“ chystá HTC vlastní nositelný produkt, přičemž by se mělo jednat právě o chytré hodinky.

Tweet evleaks o hodinkách od HTC

Dle prvotních náznaků mělo k představení dojít ještě do konce dubna, to dnes ale bylo vyvráceno a dle Evana se představení přesouvá na týden začínající 6. června, takže takřka za měsíc.

Je však nutné brát tyto informace trochu s rezervou. Již v roce 2014 HTC naznačilo přípravu nositelného zařízení, k jeho představení však nikdy nedošlo a dění okolo celé věci postupně vyšumělo. Nyní se opět objevují náznaky o chytrých hodinkách tchajwanského výrobce. Nezbývá tedy než doufat, že to tentokrát nejsou jen plané sliby a finálního produktu se opravdu brzy dočkáme.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim