reklama

Sleva nevšední značky UMI sponzorovaný článek

Sleva nevšední značky UMI [sponzorovaný článek]
2016-04-20T08:35:30+02:00
• 20. 4. 2016

Do další slevové akce obchodu Everbuying.net se dostala méně známá značka UMI. Tyto telefony vás překvapí svým vydařeným vzhledem a zajímavou výbavou.

Výstřižek

Ve slevě jsou tentokrát hned dva modely. Jedná se o UMI Touch a UMI Rome X. Levnější varianta Rome X vás vyjde na 65 $ a nabídne 5,5 palcový displej s HD rozlišením. Hrany tohoto telefonu jsou hezky zaobleny, což platí i o displeji, kde je využita technologie 2.5D. Uvnitř se nachází procesor s osmi jádry taktovanými na 1,3 GHz. Překvapí vás hlavně zadní fotoaparát, který má rozlišení 8 MPx, což je vůči ceně zařízení velmi vysoká hodnota. Grafický čip Mali-400MP pro hraní her zajišťuje dostatečný výkon pro nenáročné hráče. Telefonu podporuje Dual SIM.

Výstřižek

UMI Touch je o trochu dražší model, ale nabízí lepší výbavu. Zde je nutné podotknout hlavně podporu českého LTE připojení. Paměť RAM má 3 GB a kapacita úložiště je 16 GB. Procesor má také osm jader a navíc je 64bitový. Displej má velikost 5,5 palce. Přední fotoaparát pro selfie snímky má 5 MPx a zadní pak má rozlišení 13 MPx. Plusem tohoto zařízení je jeho chod na nejnovějším Androidu 6 Marshmallow. Na přední straně se nachází čtečka otisku prstu. Rozšířit si můžete i kapacitu úložiště až o 128 GB pomocí micro SD karet.

Výstřižek

Pokud vás telefony zaujaly, pak neváhejte využít nízké ceny. Akce má omezenou platnost.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim