reklama

Huawei P9 Max si asi spletete s tabletem

Huawei P9 Max si asi spletete s tabletem
2016-04-16T09:30:20+02:00
• 16. 4. 2016

Pro Huawei byl duben velmi produktivní, aspoň z pohledu představení nových top modelů. Svými novinkami by měl uspokojit zájemce 5palcových i 5,5palcových mobilů. Zatímco testujeme model Huawei P9, tak se objevují informace o odlehčené verzi a navíc se dozvídáme o největším modelu – Huawei P9 Max.

Zatím se nejedná o potvrzené informace, ale Huawei má připravovat největší model z řady P9. V tomto případě by slovíčko značící nadměrnou velikost mělo být naprosto přesné, jelikož displej by měl mít úhlopříčku 6,9 palců. Dle benchmarku ale nemáme očekávat bůhvíjaké rozlišení – jen Full HD. Zřejmě se tak nebude jednat o top model, ale o zařízení zapadající do vyšší střední třídy.

Huawei P9 Max

O výkon se postará Kirin 950 s osmi jádry a taktovací frekvencí 2,2 GHz. Paměť RAM bude o velikosti 3 GB a interní úložiště zřejmě nabídne 32 GB. Na zadní straně by se měl nacházet 16MPx foťák a přední stana bude mít 8MPx kamerku. Uvidíme, kdy se Huawei pochlubí. Zatím to vypadá na pozvolné představení později v tomto roce.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim