reklama

Flight Alert Simulator 3D – pokus o letecký simulátor na mobilu

Flight Alert Simulator 3D – pokus o letecký simulátor na mobilu
2016-04-14T15:52:52+01:00
• 13. 4. 2016

Na poli mobilních her je většina z nich o tom, že musíte plnit nějaké úkoly. Na telefony si však svou cestu hledají i simulátory.

unnamed (4)_result

Letecký simulátor Flight Alert Simulator 3D vás zavede do světa letadel. Vaším úkolem nebude samozřejmě nic jiného než to, že se stanete pilotem. Čeká na vás létání v linkách pro cestující, ale zalétáte si i v bojové stíhačce. Simulátor poskytuje dobrý zážitek i díky tomu, že se během hry budete setkávat se změnami počasí. Jednou bude krásně slunečno s obláčky, podruhé zase šílená bouře s blesky.

unnamed (3)_result unnamed (2)_result

O zábavu budete mít postaráno i v případě, že se vám porouchá něco na letadle. Je totiž nutné, abyste doletěli v pořádku a celí. Ve hře se dají plnit i různorodé mise. Všechna letadla jsou kopiemi reálných strojů, za řeč stojí zmínka o proslulém Boeingu 747, anebo letadle velmi často používaným v Česku, Airbusu 320.

unnamed (1)_result unnamed_result

Hru si můžete stáhnout pro operační systém Android zdarma.

logo-app Flight Alert Simulator 3D Free Fun Games For Free Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim