reklama

The Room 51 – akční hororovka s vydařenou atmosférou

The Room 51 – akční hororovka s vydařenou atmosférou
2016-04-13T08:50:34+02:00
• 13. 4. 2016

Her na mobilech není nikdy dost, dnes vám ukážeme další z těch, u kterých se budete bát.

unnamed_result

Hra The Room 51 vás zavede do hororového prostředí. Budete hrát za postavu, která má za úkol v podstatě přežít. K tomu, abyste tedy přežili, se potřebujete prodírat různými místnostmi. Při každém otevření dveří na vás může číhat nějaký ten zombík či jinak znetvořený nepřítel. Přežít není nic jednoduchého, během hry je nutné prozkoumávat v podstatě naprosto vše. V odpadkových koších se mohou nacházet předměty, které vám pomohou, ale i takový šuplík ve starém stole může ukrývat nápovědu v podobě číselného kódu k zámku.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Při hře svou postavu nevidíte, jedná se totiž o first person pohled. Vše podtrhuje skvělý zvukový doprovod. Můžete slyšet zvýrazněný tlukot srdce, anebo se pořádně leknout při zahlédnutí zombíka. Vydařená je i grafická stránka hry, protože většina předmětů je poctivě zpracována.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Jestliže se chcete na svém telefonu i trochu bát, pak je pro vás The Room 51 jako dělaná. Stahovat si ji můžete ve dvou verzích lite a pro.

logo-app The Room 51 Daniele Team 32,39 Kč ANDROID logo-app The Room 51 lite Daniele Team Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim