reklama

Galaxy S7 s procesorem Mediatek zachycen v benchmarku

Galaxy S7 s procesorem Mediatek zachycen v benchmarku
2016-03-31T07:50:07+01:00
• 31. 3. 2016

Ještě nedávno výrobci smartphonů představovali více variant jednoho modelu. HTC se může být příkladem – tehdy jsme se dočkali většího množství zařízení spadajících do kategorie špičkových zařízení. Nyní se začínají objevovat náznaky, že se podobnou cestou vydá i Samsung.

Zatímco minulý rok byly představeny tři modely (Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+), tak letos to vypadalo jen na dva smartphony – Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Avšak benchmark Geekbench obsahuje data o dvou modelech, které se zřejmě připravují na vstup na trh. Konkrétně se jedná o dvě varianty disponující dvěma různými procesory.

Screenshot_31

Tentokrát byste marně hledali Snapdragon nebo Exynos. U zaznamenaných modelů se objevují procesory Helio X25 a Helio X20 od Mediateku. Jeden nabídne 3 GB RAM, druhý má 4 GB.

Screenshot_32

Zatím není jisté, jestli se jedná o prototypy, reálné modely určené pro prodej nebo jen mylná data. Pokud se Samsung rozhodne k uvedení těchto modelů, pravděpodobně se nedostanou na trhu v EU a USA. Dá se očekávat, že první budou dostupné na asijském trhu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim