reklama

Acer odhalil druhou generaci Liquid Jade

Acer odhalil druhou generaci Liquid Jade
2016-02-28T12:30:49+01:00
• 28. 2. 2016

Spousta zařízení se na veletrhu MWC v Barceloně dočkalo svých nástupců a ani u společnosti Acer tomu není jinak. Oficiální představení si vysloužil model Liquid Jade 2, který jde s dobou, protože tchajwanský výrobce k základnímu úložišti přibalil ještě pořádnou dávku místa na vzdáleném úložišti. Přestože byla jednoznačně převzata myšlenka z telefonu Nextbit Robin, tak musíme uvítat to, že i zavedené značky se nebojí neověřených kompromisů.

Acer-Liquid-Jade-2 Acer-Liquid-Jade-2 (1)

Liquid Jade 2 nabízí 5,5palcový Full HD Super AMOLED displej doplněný o přední 8megapixelovou kamerku. Zařízení získalo nejen designové zpracování z Windows modelu Liquid Jade Primo, ale také šestijádrový procesor Snapdragon 808 od Qualcommu. Hardwarová část pokračuje 3GB operační pamětí RAM nebo 32GB úložištěm, kterému kryje záda 1 TB na vzdáleném úložišti zdarma. Samozřejmostí je slot pro paměťové microSD karty.

Zadní část potěší 21megapixelovým fotoaparátem s duálním LED bleskem. Ze zbývajících prvků výbavy stojí za zmínku podpora sítí 4. generace, technologie DTS sound pro kvalitnější poslech přes sluchátka nebo systém Android v předinstalované verzi 6.0 Marshmallow. Co se týče prodejní ceny nebo oficiální dostupnosti, tak ani jedno nebylo ze strany výrobce prozatím upřesněno.

Zdroj: acer.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim