reklama

Samsung Galaxy A9 – únik podrobných specifikací

Samsung Galaxy A9 – únik podrobných specifikací
2015-12-16T07:50:44+02:00
• 16. 12. 2015

Společnost Samsung se nedávno rozhodla, že rozšíří svou A řadu o nový model určený pro rok 2016 a tento zmiňovaný telefon se postupně dostává na světlo světa. Před nedávnem již unikly i podrobné specifikace a design tohoto modelu.

gsmarena_001

Galaxy A9 by měl dorazit na trh s 6″ Super AMOLED displejem s rozlišením fullHD, takže se zařadí do kategorie phabletů. Uvnitř něj bude tepat osmijádrový procesor Snapdragon 620, rozdělený na Cortex A72 a Cortex A53, společně budou dosahovat taktu 1,8 GHz. Pro grafické účely zde nalezneme Adreno 510, a co se týče operační paměti, tak ta činí 3 GB.

Po stránce fotoaparátů byl vybaven 8Mpix selfie kamerkou a 13MPix hlavním fotoaparátem. Pro uchování dat výrobce zvolil interní paměť ve velikosti 32 GB s možností rozšíření pomocí microSD karty a baterie telefonu dosahuje velikosti 4000 mAH.

gsmarena_004

Design telefonu bude následovat své starší sourozence z této řady, takže bude mít kovový rám a zadní strana bude tvořena skleněným panelem. U tohoto modelu také nalezneme čtečku otisků prstů a bude zde i možnost funkce Samsung pay. Operační systém telefonu bude začínat na Androidu ve verzi 5.1, ale předpokládá se, že dojde k updatu do jednoho měsíce od vydání telefonu na trh.

gsmarena_003

Samsung Galaxy A9 očekáváme díky stále častějším únikům velmi brzy, nejspíše na přelomu tohoto roku. Cena by měla v Číně startovat na 430 eur, tedy na 11 622 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim