reklama

Google koupil společnost Digisfera – zabývající se 360° panoramatickými snímky

Google koupil společnost Digisfera – zabývající se 360° panoramatickými snímky
2015-10-20T07:30:49+01:00
• 20. 10. 2015

Již asi každý z vás někdy zavítal na Google Street View, aby se podíval alespoň přes monitor počítače na známá místa, jako například Times Squere nebo jiné zajímavé lokality. Možná i z tohoto důvodu se Google rozhodl svůj tým vyvíjející Street View rozšířit o společnost Digisfera.

Google-Pays-1-M-1-4-M-Fine-In-Italy-Over-Street-View-Cars-Scandal-435781-2

Digisfera se již pět let zabývá 360° panoramatickými fotografiemi, se kterými zachytila i významné události, jako jmenování Baracka Obamy do úřadu prezidenta, nebo mistrovství světa ve fotbale v Rio De Janeiru.  Takže se můžeme z největší pravděpodobností těšit na zajímavou spolupráci obou týmů.

Digisfera

Po přechodu společnosti Digisfera pod křída Googlu došlo ke dvěma celkem rapidním změnám. První z nich je ukončení projektu Pano Tag, nástroj pro vývojáře aplikací, kteří chtějí implementovat panoramatické fotografie do svých aplikací. Druhá změna se týká projektu Marzipano, který se stává open source – stane se tak během příštích týdnů. Marzipano umožňuje zobrazovat 360° snímky ve webovém prohlížeči.

ap_resize

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim