Xiaomi AmazFit – nový fitness náramek se zajímavým designem

Xiaomi AmazFit – nový fitness náramek se zajímavým designem
2015-09-19T09:30:56+02:00
• 19. 9. 2015

Mnoho lidí již netrpělivě čeká na nástupce velmi populárního náramku Mi Band od Xiaomi, který sklízel úspěch především díky své nízké ceně. Čínská společnost však překvapila a očekávaný Mi Band 2 zatím nepředstavila, namísto toho jsme se dočkali fitness náramku Xiaomi AmazFit, který se již svým názvem snaží zacílit na sportovně aktivnější jedince.

Nový náramek se od Mi Bandu výrazně odlišuje, a to hlavně svým zajímavým designem. Jak lze vidět na přiložených obrázcích, hlavní částí AmazFit je kulaté tělo připomínající doughnut, v tom se skrývají veškeré senzory, hardware a také 15mAh baterie, díky které má náramek vydržet až deset dnů bez nabíječky.

Xiaomi-AmazFit_7

Tělo je zajímavé také díky materiálu, ze kterého je vyrobeno. Jedná se o oxidovou keramiku neboli oxid zirkoničitý, který se vyznačuje svou vysokou tepelnou roztažností a také velmi vysokou odolností proti šíření prasklin, díky čemuž by mohl náramek vydržet nejeden hrubší pád na zem. Mimo to disponuje také certifikací IP68, takže ani voda by neměla dělat náramku problém. I přes to není dobré pod vodou s náramkem experimentovat, vzpomeňte si, jak to nakonec dopadlo s voděodolností u Xperií.

2015-09-16-21_22_46

K telefonu se náramek připojuje přes Bluetooth ve verzi 4.0 LE. Pokud byste měli o náramek zájem, musíte vydržet zhruba do poloviny října, kdy půjde oficiálně do prodeje za cenu 299 juanů, což je v přepočtu přibližně 1 120 korun. Na výběr bude z několika barevných provedení, s tím že tělo je pokaždé buď bílé nebo černé, více barevných kombinací nabízejí připínatelné pásky.

Zdroj: androidheadlines.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat