reklama

Finger Print Applock – zabezpečení aplikací pomocí otisku prstu

Finger Print Applock – zabezpečení aplikací pomocí otisku prstu
2015-09-11T18:00:38+01:00
• 10. 9. 2015

Nemá váš mobil čtečku otisků prstů? Tak si můžete vyzkoušet alespoň její náhradu. Aplikace Finger Print Applock využívá ke snímání otisku prstu zadní fotoaparát vašeho zařízení. Po nainstalování aplikace vyberete aplikace, které chcete zabezpečit, a poté začne nastavování otisku prstu.

unnamed (2)unnamed (3)

První krok, vcelku zdlouhavého nastavování, je výběr jednoho z vašich prstů, po vašem výběru musíte nastavit prst do vyznačené zóny na displeji, poté dojde k zaostření prstu a focení, tento cyklus opakujete celkem sedmkrát. Když je vše nafoceno a uloženo, tak již můžete využívat zabezpečení svých aplikací. Z mé strany mám dvě výtky, které samozřejmě souvisí s tím, že aplikace využívá pouze fotoaparát telefonu, a to, že musíte mít prst celkem daleko od telefonu a skenování trvá poměrně dlouho.

unnamed (1)

Další funkcí této aplikace je možnost nastavení hesla nebo znaku. Závěrem bych tuto aplikaci hodnotil jako takové zpestření zabezpečení telefonu, ale osobně bych z této aplikace využíval především heslo nebo znak.

unnamed (4) unnamed

logo-app App lock Finger Print SUXD Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim