reklama

Finální verze iOS 9 dorazí příští týden a již tu máme betu iOS 9.1

Finální verze iOS 9 dorazí příští týden a již tu máme betu iOS 9.1
2015-09-10T11:37:06+01:00
• 10. 9. 2015

Apple v souvislosti s keynote, kde jsme se dočkali nových iPhonů, nových iPadů a nové Apple TV, vydal také golden master verzi iOS 9.0. To je tedy kandidát na vydání. Zároveň jsme se dozvěděli datum vydání finální verze.

img_2585

Finální verze iOS 9 se tedy dočkáme příští týden ve středu 16. září. Co přináší nová verze si můžete přečíst zde. Dlouhodobý pohled na novinky v této verzi pak můžete číst tady. A nakonec se také můžete mrknout na video, kde vám ukážeme inovovaný multitasking na iPadu Air 2 právě v této verzi systému. Nová verze pak bude kompatibilní s těmito zařízeními:

  • iPhone 4s a novější
  • iPad 2 a novější
  • iPad mini a novější
  • iPod Touch 5.gen.

Apple pak také vydal první betaverzi iOS 9.1. Ta se především připravuje na příchod iPadu Pro a integruje jeho některé speciální funkce, jako například podporu klávesnice připojené přes speciální konektor na boku. Vydání finální verze se pak očekává v listopadu.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim