reklama

Vysor – ovládejte své androidí zařízení z Chromu v počítači

Vysor – ovládejte své androidí zařízení z Chromu v počítači
2015-08-26T05:40:39+01:00
• 26. 8. 2015

Přenést obrazovku androidího zařízení na displej monitoru v dnešní době není takový problém. Nicméně stále je zde mnoho nedokončených funkcí, tudíž celkový program není určen pro hlubší testování či vyvíjení. Emulátory taktéž existují, ale jejich možnosti jsou omezeny. Nyní přišel vývojář Koush, který za sebou má projekty, jako je Helium Backup či AllCast, s novou aplikací nazvanou Vysor.

Tento nový nástroj funguje na jednoduchém principu. Stačí mít prohlížeč Chrome, USB kabel, potřebné ovladače a samotný telefon. Do prohlížeče nainstalujete rozšíření, díky kterému poté budete moci manipulovat se softwarem v telefonu. Propojíte zařízení (tablet či telefon) USB kabelem s počítačem a v plovoucím okně musíte najít ono připojené zařízení.

Celý projekt je zatím v beta verzi a testování, to znamená, že sem tam můžete narazit na nesrovnalost, nefunkčnost nebo bugy. Občas nebude úplně dobré využít ovládací softwarová tlačítka navigace. Lze tak využít kláves home (domů), pravý klik na myši je tlačítko zpět a F1 je menu.

Plusů u projektu je mnohem více. Koush má v plánu vytvořit aplikaci pro Android, přibude možnost sdílení své obrazovky po internetu nebo již nyní lze Vysor využít bez rootnutého zařízení. Více informací můžete nalézt na oficiálních stránkách vysor.io.

Zdroje: plus.google.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim