reklama

LG pracuje na nové baterii pro chytré hodinky

LG pracuje na nové baterii pro chytré hodinky
2015-07-01T09:20:13+02:00
• 1. 7. 2015

Jihokorejská společnost LG již představila několik typů chytrých hodinek. Jedním z největších nedostatků celé řady chytrých hodinek je slabá výdrž baterie. A právě na tomto neduhu nyní v LG Chem zapracovali.

LG_G_WATCH_R1

Dle posledních informací se LG zabývá vývojem speciální baterie ve tvaru šestiúhelníku. Samotná volba tvaru baterie pro chytré hodinky by mohla zajistit až 25% úsporu energie, než je tomu u současných čtvercových baterií. Využití tohoto typu baterie pak pomůže i výrobcům chytrých hodinek při využívání prostoru uvnitř hodinek.

LG dále naznačuje, že by výdrž hodinek na jedno nabití při využití této nové baterie mohla vzrůst až o 4 hodiny. Není však jasné, zda se jedná o čas v pohotovostním režimu, nebo při reálném používání. Očekává se, že se první šestihranné baterie objeví někdy v druhé polovině letošního roku. Na konci roku bychom se tak mohli dočkat i prvních hodinek, které mají tyto baterie zabudované.

Zdroj: androidbeat.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim