Facebook – lepší a větší kontrola nad zobrazovanými příspěvky

Facebook – lepší a větší kontrola nad zobrazovanými příspěvky
2015-07-12T14:05:52+02:00
• 12. 7. 2015

U aplikace Facebook si uživatelé vždy stěžovali na nemožnost vidět například všechny příspěvky nebo na algoritmus, který určuje, co je pro uživatele nejvhodnější a nejdůležitější. Nyní vychází společnost svým uživatelům částečně vstříc a v několika následujících týdnech se dočkáme tak opěvované aktualizace, avšak i zde se skrývá menší háček.

O co tedy jde? Facebook se konečně uskromnil a chce dát uživatelům možnost si částečně přizpůsobit zobrazování příspěvků. Uživatel si bude muset v menším nastavení zvolit, kdo je pro něj důležitý. Nicméně tato funkce pokrývá jak přátele, tak i stránky atd. Po označení, například přítele, se v horním rohu objeví hvězda, která oznamuje, že tito lidé jsou pro vás důležití.

Zmínil jsem také háček, který se týká této aktualizace či nové funkce, chcete-li. Nastavení zobrazování je sice dobré, ale i zde jsou určitá omezení a i přes označení důležitých přátel/stránek, budete pravděpodobně vídat příspěvky, jež bude mít na svědomí stále stejný algoritmus. Aktualizace by měla být dostupná pro všechny platformy během následujících týdnů.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat