reklama

Huawei připravuje levný Honor SCL-AL00

Huawei připravuje levný Honor SCL-AL00
2015-06-01T07:50:41+01:00
• 1. 6. 2015

Střední třídu praskající ve švech doplní v následujících měsících jeden nový přírůstek, který si společnost Huawei nechala certifikovat u čínských úřadů. V databázi TENAA byl zachycen telefon s kódovým označením SCL-AL00. Nicneříkající název může čínský výrobce v konečném výsledku spojit s modelovou řadou Honor. Zveřejněné prvky výbavy toho sice moc neprozrazují, ale ze snímků je zřejmé, že půjde o cenově dostupnou novinku.

Huawei Honor SCL-AL00 (1) Huawei Honor SCL-AL00 (2)

Pod displejem se ukáže některý ze čtyřjádrových procesorů od Qualcommu s taktovací frekvencí 1,09 GHz po boku operační paměti RAM o velikosti 2 GB. Nicméně slabý čipset nezabrání příchodu nejnovější verze systému Android 5.0 Lollipop od prvního spuštění, i když bude zamaskovaná uživatelským rozhraním Emotion v neznámé verzi. Výbava nebude ošizena o podporu funkcí, jako je dual-SIM nebo sítě 4. generace.

Jestliže se zaměříme na samotné snímky, zjistíme, že při výrobě telefonu byl použit obyčejný plast. Ani rámeček vyrobený z růžového zlata moc nepřidává. Bylo by asi velkým překvapením, kdyby výrobce chtěl zmást konkurenci a při velkovýrobě zvolil kovové prvky alespoň v části rámečku či tlačítek. Nezbývá tedy nic jiného než vyhlížet další várku informací, která celou záležitost více přiblíží.

Huawei Honor SCL-AL00 (3) Huawei Honor SCL-AL00 (4)

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim