reklama

Google Prezentace přichází s podporou Chromecast a AirPlay

Google Prezentace přichází s podporou Chromecast a AirPlay
2015-06-12T07:15:02+02:00
• 12. 6. 2015

Produktový manažer Ajay Surie zveřejnil na blogu Google Docs článek o nejnovější aktualizaci aplikace Google Prezentace. Nově tedy budete moci přímo z aplikace vysílat obraz na větší obrazovku, a to za pomoci Chromecast i AirPlay. Další funkce jsou už spíše jen třešničkou na dortu.

Jak už bylo zmíněno, hlavní novinkou je podpora Chromecast a AirPlay, nicméně vše. Aby se speaker mohl soustředit hlavně na řeč, do aplikace byly vtlačeny menší funkce. Jak je vidět na videu výše, v aplikaci se vám zobrazí prezentace, avšak pod ní můžete mít poznámky pro své vystoupení. Další drobnou funkcí je odpočet času, který si sami nastavíte.

Pokud tedy chcete prezentovat své nápady ve firmě, škole či jen před kamarády, nyní máte možnost vynechat z potřebných věcí kabely a zbytečné programy navíc. Aktualizace vyšla jak na Android, tak iOS, tudíž si všichni mohou dopřát nových funkcí. Samozřejmostí je i podpora webové služby, jež dokáže to samé.

logo-app Prezentace Google Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Google Slides Developer Zdarma iOS

Zdroj: googledocs.blogspot.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat