reklama

Disney Mobile s obalem Swarovski vyrobilo LG

Disney Mobile s obalem Swarovski vyrobilo LG
2015-06-10T10:40:50+00:00
• 10. 6. 2015
Thumbnail

Za výrobou již osmého zařízení do nabídky Disney Mobile stojí společnost LG. Představený telefon byl po vnitřní stránce vybaven vesměs hardwarem z loňských tahounů, jako je LG G3 nebo Galaxy S5 od Samsungu. Jihokorejský výrobce do prodejního balení navíc přibaluje speciální ochranný kryt osazen krystalky Swarovski, což spíše potěší něžná pohlaví. Výřez hlavy Mickey Mouse slouží k zobrazování upozornění bez nutnosti jeho otevírání.

Disney Mobile 8 (2)

Model s kódovým označením DM-01G zabírá 5,2palcový IPS displej s Full HD rozlišením. Výkon obstarává procesor Snapdragon 801 od Qualcommu po boku 2GB operační paměti RAM. Vnitřní úložiště má kapacitu 16 GB. Celkově rozměry dosahují na hodnoty 144 x 74 x 108 mm při hmotnosti 149 gramů. Baterii o velikosti 2 920 mAh mohou uživatelé vyjmout bez nutnosti návštěvy servisního střediska.

Softwarovou základnu tvoří systém Android v předinstalované verzi 5.0 Lollipop a jejich nadstavba obohacena řadou témat nesoucí se v duchu Walta Disneyho. Ačkoliv nevíme, kolik je připraveno barevných variací, tak kryty zastoupí bílá, modrá, růžová. Novinku začal nabízet japonský operátor NTT DoCoMo. Nakonec nemůžeme příliš počítat s tím, že by telefon v tuto chvíli překročil hranice Japonska.

Disney Mobile 8 (1) Disney Mobile 8

Zdroj: gforgames.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit