Domů » Články » Android »
VĂ˝vojářská konference Google I/O 2015 se neĂşprosnÄ› blĂĹľĂ, pĹ™iÄŤemĹľ se zaÄŤĂnajĂ objevovat spekulace, co novĂ©ho Google pĹ™edstavĂ. SamozĹ™ejmÄ› se vÄ›tšina novinek bude hlavnÄ› tĂ˝kat vĂ˝vojářů, coĹľ ale stejnÄ› bude mĂt dopad na koneÄŤnĂ© uĹľivatele.
Zveme vás na Google I/O Extended 2015
Jednou ze spekulovanĂ˝ch novinek má bĂ˝t moĹľnost A/B testovánĂ stránek aplikacĂ a her. SamotnĂ˝ uĹľivatel by si nemÄ›l niÄŤeho všimnout, ale sami vĂ˝vojáři zĂskajĂ silnĂ˝ nástroj, jak zjistit, co platĂ na samotnĂ© uĹľivatele.
Ve vĂ˝sledku to znamená, Ĺľe jedna aplikace mĹŻĹľe mĂt odlišnĂ© stránky. Mohou se lišit textem, ikonou, videi, snĂmky obrazovek, a dokonce i cenou. VĂ˝vojáři následnÄ› dostanou jasnou odpověď, která verze dokáže vĂce nalákat samotnĂ© uĹľivatele.
Do tĂ©to chvĂle nebyla taková moĹľnost a vĂ˝vojáři museli dÄ›lat komplikovanĂ© testy a analĂ˝zy. DĂky tĂ©to novince by mohli zĂskat lepšà pĹ™edstavu o tom, co platĂ na uĹľivatele.
SamozĹ™ejmÄ› si musĂme poÄŤkat na Google I/O, jestli bude tato novinka pĹ™edstavena. Snad Google pĹ™ekvapĂ a nabĂdne vÄ›tšà moĹľnosti a funkce, kterĂ© vylepšà samotnĂ˝ Obchod Play.
Zdroj: androidauthority.com
Domů » Články » Android »
Komentáře