ZTE Blade S6 4G LTE – globální prodej a Android 5.0

ZTE Blade S6 4G LTE – globální prodej a Android 5.0
2015-01-29T12:17:13+02:00
• 29. 1. 2015

O společnosti ZTE se v poslední době příliš nemluvilo. Vlastně si ani nepamatuji příliš velké ohlasy od komunit na tato zařízení. Avšak se zdá, že společnost přijala za své přísloví „klid před bouří“, a nyní se prudce mračna rozbouřila. Nový model má mít totiž předinstalovaný Android 5.0 a dostupnost by měla být po celém světě.

ZTE-Blade-S6-4G-LTE_3 ZTE-Blade-S6-4G-LTE_9 ZTE-Blade-S6-4G-LTE_4

Přednosti zařízení jsou jasná téměř na první pohled. Jednoduchost, přehlednost a dostupnost za „lidovou“ cenu. Co vše tedy zařízení může nabídnout? HD IPS displej s úhlopříčkou 5″, 2GB DDR3 RAM, 16GB interní úložiště – samozřejmě s možností rozšíření o microSD kartu. Pod pláštěm tepe osmijádrový procesor Snapdragon 615 a energie je dodávána baterií o kapacitě 2400 mAh. Grafiku obstarává čip Adreno 405. Hlavní fotoaparát má rozlišení snímače 13MPx, přední 5MPx. Rozměry zařízení jsou 144 x 70,7 x 7,7 mm. Dále je zde podpora dvou SIM karet, obě ve velikosti nanoSIM. Samozřejmostí, jak už vlastně z názvu modelu vyplývá, je podpora 4G LTE sítí.

ZTE-Blade-S6-4G-LTE

Zařízení bude mít systém, jak už jsem zmínil, Android 5.0, avšak s nástavbou ZTE, jež nese název MiFavor 3.0. Konkrétně toto UI si mnoho uživatelů chválilo, hlavně díky funkcím, které byly promyšlené a dopracované do použitelné podoby. Například ovládání některých prvků zařízení pomocí gest, přičemž tento balíček nese název „Smart Sense“. A co dokáže? Například spustit přisvětlovací diodu, když rychle sepnete dlaň v pěst. Také jsou zde gesta pro ovládání hudby a mnoho dalšího, což by mohlo mnoho uživatelů potěšit.

V souladu s naším portfoliem produktového plánu, jsme se velmi snažili vylepšit model Blade S6, a to takovým způsobem, že by mladým lidem pasoval přímo do jejich života. Díky svému rozměru a možností, je Blade S6 zařízení snů pro sociálně aktivní uživatele a jasným důkazem schopnosti ZTE nabídnout prvotřídní chytrý telefon za přijatelnou cenu.“ řekl, Adam Zeng Xuezhong, CEO společnosti ZTE.

V článku výše je zmíněna „lidová“ cena a dobrá dostupnost. Společnost prohlásila, že chce zařízení dostat do celého světa. Tudíž učinila pádné kroky a můžeme se tedy těšit na zařízení na těchto portálech – AliExpress, Amazon a eBay, bohužel zde budou vybrány jen některé trhy. Zařízení bude také dostupné v Qool International Ltd, Suning, Dreams Team, Sun Shine Telecom, Cyber Telecom, 188 Digital.com, Pak Lik a I Mobile v Hong Kongu. A jaká že má být cena? Startovní částka začíná na 250$ (~ 6100 Kč) a to je opravdu už k zamyšlení hodná koupě.

Zdroj: androidheadlines.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat