reklama

Material Design a další akce v Ostravě

Material Design a další akce v Ostravě
2015-01-21T05:50:19+01:00
• 21. 1. 2015

GBG Ostrava – Google Apps prakticky II.

Ostrava je středem dění skupin GXG, GBG a GDG Ostrava. Začátkem ledna se opakovala akce Google Apps prakticky v rámci business skupiny GBG Ostrava, která byla odložena kvůli nepřízni počasí. Posunutí účastníkům prospělo a sešli jsme se ve větším počtu. Přednášející se skvěle zhostil své role a zaujal návštěvníky workshopu. Večer se protáhl ještě návštěvou luxusní restaurace a lze říci, že si rádi toto téma zopakujeme na dalším setkání.

GXG Ostrava – Google Pivo

Lednový nášup trochu zvolní do tradiční akce Google Pivo, zkráceně prostě GPivko, pořádanou GXG Ostrava. Sejdeme se opět v restauraci Levský a budeme probírat nejrůznější zajímavosti nebo budoucí akce. Nejlepší je přijít s dobrou náladou!

pivko

GDG Ostrava – Tomáš Hubálek a Material Design

Naplno se tento měsíc rozjede poslední akcí o novém Material Designu v systému Android, pod záštitou GDG Ostrava. Pozván je do Ostravy známý český vývojář Tomáš Hubálek, který vyvíjí aplikace pro systém Android. Několik jich můžete dohledat na Google Play. Nejvíce se dostala do podvědomí Battery Widget Reborn, zaznamenávající nejrůznější údaje o baterii. Jestli vám přijde, že je toho hodně, věřte, že jsme teprve na začátku roku!

gdg-material-design-poste2_1024

 

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim