reklama

GTA San Andreas – cheaty trochu jinak

GTA San Andreas – cheaty trochu jinak
2015-01-28T17:00:47+02:00
• 28. 1. 2015

Vydání staronové hry GTA San Andreas pro mobilní zařízení bylo velkým trhákem a lákadlem pro všechny. Hra nabízí naprosto vše, co jsme znali v PC verzi, a to i včetně možnosti cheatů apod. Pokud vám však cheaty, které do hry přidali vývojáři z Rockstaru, nevadí, máme pro vás tip, jak si hraní ještě vylepšit.

045

JCheater: San Andreas Edition je aplikace, se kterou můžete ve hře využívat cheaty, jež nemusíte zadávat pomocí standardního postupu. Jcheater umožňuje využívat výhody neomezeného zdraví, nezničitelnou neprůstřelnou vestu, získat maximum peněz a taktéž sprintovat po neomezenou dobu. Uvnitř aplikace si můžete nastavit i velikosti respektu, staminy, svalů a hubenost. Pokud vám ani toto nestačí, pak máte možnost rychle získávat super rychlá auta, tank, stíhačku a spousty dalších věcí.

unnamed_result unnamed (3)_result unnamed (1)_result

unnamed (5)_result unnamed (4)_result

 

Jcheater je ke stažení pro operační systém Android za menší poplatek 39,90 Kč.

 

logo-app JCheater: San Andreas Edition Net Tech Development Ltd 1,78 US$ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim