reklama

Email.cz od Seznamu už i pro Windows Phone aktualizováno

Email.cz od Seznamu už i pro Windows Phone [aktualizováno]
2014-12-18T17:40:54+01:00
• 18. 12. 2014
2

Aktualizováno 18. 12.

Po čtyřech měsících zde máme další novinky kolem Emailu od Seznamu. Konečně se dostalo na majitele smartphonů se systémem Windows Phone. Nyní si mohou nainstalovat zcela novou aplikaci, která nabízí velmi jednoduché rozhraní. Vyžaduje systém minimálně ve verzi 8.0.

Win_App_1

[winphone]email-cz/3ce246da-fe57-4372-ad74-0e001b511d4e[/winphone]

Aktualizováno 1. 8.

Seznam dnes představil aktualizovanou verzi aplikace Email.cz. Nyní na vás čeká tabletová verze.

„Obrazovky tabletů umožňují až třísloupcové rozložení (složky, zprávy, detail zprávy). Práce je tak ještě přehlednější a rychlejší a nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům.“, David Finger, produktový manažer služby Seznam.cz Email.

EmailTablet2 EmailTablet1

logo-app Email.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID

Aplikace Email.cz je k dispozici od konce května pro Android a za tu dobu již zaznamenala na 102 000 stažení. Hodnocení se pohybuje kolem 4,3 bodů. Nyní se připravují i verze pro iOS a Windows Phone.

Původní článek 28. 5.

Seznam.cz se právě pochlubil novými aplikacemi, kterými jsou Sauto.cz a Email. Bohužel nejsou v tuto chvíli dostupné pro všechny platformy, takže někteří uživatelé si budou muset chvíli počkat.

Sauto.cz

Tato aplikace je určena především pro ty, kteří si chtějí pořídit auto, motorku nebo jen náhradní díly. Skrze Sauto.cz se dostanete ke 100 000 nabídkám. Navíc nabízí informace o prodejcích, což se zajisté vyplatí, pokud jej chcete přímo navštívit, nebo je kontaktovat. V tuto chvíli je aplikace Sauto.cz dostupná jen pro iOS a následně se dostane i na platformu Android.

logo-app Sauto.cz Developer Zdarma iOS

tumblr_inline_n6a8mzy4pR1sbz5cg tumblr_inline_n6a8niJQgX1sbz5cg

Seznam.cz Email

Zajímavější aplikací je Email, který využívá podle statistik společnosti 3,6 miliónů uživatelů. Do této chvíle jste mohli využívat jen klienty třetích stran nebo zabudované aplikace v samotných smartphonech. Od dnešního dne Seznam.cz nabízí vlastní aplikaci pro Android. Verze pro iOS a Windows Phone budou dostupné později.

tumblr_inline_n6af86lFjn1sbz5cg tumblr_inline_n6a97ezKr31sbz5cg

Samotný design aplikace Email vám bude připomínat nový styl, který je prosazován na všech službách od Seznamu. Tudíž i zde se šlo cestou jednoduchosti a rychlého ovládání. Najdete v ní základní funkce a v nastavení se také dozvíte, kolik vám zbývá volného místa ve schránce.

logo-app Email.cz Seznam.cz, a.s. Zdarma ANDROID

Zdroj: seznam.seznamblog.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Daniel Čermák

28. 5. 2014, 18:50

A bude aplikace umět zobrazení na šířku displeje, nebo se bude čekat rok jako u map, kde tahle funkce není do dneška? :)

Miroslav Růžička

VIP 28. 5. 2014, 19:16

Email.cz umí zobrazení na šířku :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim