reklama

Odkrývá se druhá generace Moto E

Odkrývá se druhá generace Moto E
2014-12-07T09:50:58+02:00
• 6. 12. 2014

Nejlepší cenově dostupný telefon od společnosti Motorola může v brzké době dorazit ve své druhé generaci. Přitom původní model Moto E byl uveden teprve letos v květnu a díky ceně okolo třech tisíc korun si vysloužil velký počet zájemců po celém světě. Ačkoliv jde o relativně krátký časový interval, podle řeckého serveru Techmaniacs nyní Motorola v rukou čínského Lenova finišuje s pracemi u chystaného nástupce.

Moto E

Nové Moto E má být údajně uvedeno na mobilní trh již velmi brzy. Jde sice stále o nepřesné datum, ale za první vhodnou příležitost lze označit blížící se veletrh CES v Las Vegas, který začíná 6. ledna 2015. První spekulace počítají s nepatrně větší konstrukcí oproti nynějšímu modelu, na jehož seznamu specifikací je například 4,5palcový displej s 540 x 960 pixelů. Tudíž nemůžeme vyloučit růst displeje.

Uvnitř by mohla zakořenit podobná výbava modelu Moto G, kde najdeme Snapdragon 400, 1GB operační paměť RAM, podporu LTE sítí nebo 5megapixelový fotoaparát. To vše pod taktovkou nejnovějšího Androidu 5.0 Lollipop. Co se týče prodejní ceny, Motorola (respektive Lenovo) bude chtít dodržet slovo a nabídnout jej za velmi nízkou cenu, která nebude moc vybočovat od první generace.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim