reklama

Google+ na iOS získává významnou aktualizaci

Google+ na iOS získává významnou aktualizaci
2014-12-23T12:36:02+02:00
• 23. 12. 2014

Jelikož Google se o operační systém iOS velmi dobře stará, vydává nyní další aktualizaci aplikace Google+. Ta konečně přináší podporu pro rozlišení nových iPhonů, dále jsme se dočkali integrace do iOS 8, podpory hlasování v anketách přímo v aplikaci a nakonec také opravy chyb, jak už to bývá zvykem.

IMG_4316 IMG_4314 IMG_4313

Uživatelské rozhraní je tedy nyní optimalizováno na rozlišení 1334×750 pro iPhone 6 a také na 1920×1080 pro větší iPhone 6 Plus. Již v říjnu jsme se dočkali anket na této sociální síti, aplikace na iOS je však do této aktualizace neuměla a bylo nutné je otevřít v prohlížeči. Nyní od této verze není nic takové potřeba a ankety jsou velmi pěkně integrovány. Bohužel ale stále nejdou vytvářet.

Další novinkou je pak sdílení fotografií a videí i z ostatních aplikací. Díky této funkci lze například sdílet fotky nebo videa z galerie na Google+ bez nutnosti otevírat aplikaci této sítě. Nakonec verze 4.8 opravuje různé chyby a vylepšuje výkon.

logo-app Google+ Developer Zdarma iOS

Zdroj: googleplusdaily.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat