reklama

Pomocná aplikace pro Call of Duty: Advanced Warfare iOS, Android, WP

Pomocná aplikace pro Call of Duty: Advanced Warfare [iOS, Android, WP]
2014-11-28T11:10:49+01:00
• 28. 11. 2014
1

Jestliže patříte mezi fanoušky série her Call of Duty, měli byste zpozornět. Activision, který za celou sérií stojí, umístil do obchodů s aplikacemi jednu z dalších, které vám pomohou při hraní.

Call-of-Duty-Advanced-Warfare-preview

Aplikace s názvem Call of Duty: Advanced Warfare, vám umožní nejrůznější úpravy klanu. Možnosti úprav je v aplikaci mnoho, upravovat můžete různé obrázky svého klanu atd. Hlavním úkolem aplikace je umožnit hráči lepší a komfortnější úpravy a organizaci svého klanu. Při zápasech klanů využijete i možnosti plánování. Samozřejmostí je zobrazení aktuálních statistik hráče, ty jsou zobrazeny detailně. Aplikace vám ukazuje i čas zbývající do určité události apod. Activision nabízí aplikaci ke stažení zcela zdarma, bez dalších skrytých poplatků.

unnamed_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

[winphone]/companion-for-call-of-duty-advanced-warfare/669bf4eb-364e-450e-b9f5-dbe6973387b1[/winphone]

logo-app Call of Duty: Advanced Warfare Activision Publishing, Inc. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Grim Profesional

28. 11. 2014, 20:45

Dost velký copywrite na Battlelog

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim