reklama

Generální ředitel Tag Heuer smetl Apple Watch ze stolu

Generální ředitel Tag Heuer smetl Apple Watch ze stolu
2014-09-14T08:50:01+02:00
• 14. 9. 2014
5

Kdo jiný může zhodnotit chytré hodinky Watch od společnosti Apple než osoba, která se v odvětví luxusních zařízení pohybuje již nějakou dobu a má za sebou řadu nadčasových modelů. I když se šéf designu, Jony Ive, chlubil spoluprací se švýcarskými hodináři, tak ti očividně neodvedli takovou práci, jakou očekávala většina z nás. Reakci si také neodpustil právě generální ředitel koncernu LVMH z Francie, od něhož můžete znát výrobky pod značkou Hublot, Tag Heuer nebo Zenith.

Apple Watch zlaté

Jean-Claude Biver v rozhovoru pro německý deník Die Welt prohodil několik slov o hodinkách Watch. Podle něj Apple udělal pár základních chyb při jejich navrhování. Hodinkám údajně chybí sex-appeal, jsou spíše vhodné pro ženy a po stránce vzhledu vypadají jako ty, které již dlouhodobě známe v tomto segmentu trhu. Podle Bivera má mít luxusní výrobek vždy něco nadčasového, prestižního, či dokonce vzácného.

„Abych byl zcela upřímný, vypadají, jako by je navrhoval student v prvním trimestru,“ řekl Biver.

Ten přitom není jediný, kdo záporně ohodnotil tuto novinku. Výkonný ředitel společnosti Swatch, Nick Hayek, v krátkosti řekl, že po oficiálním představení Apple Watch jeho firma nemá důvod být nervózní. Nakonec tedy bude zajímavé sledovat, jak se první hodinky od Applu uchytí na trhu po spuštění prodeje a zda nepůjde jen o nafouknutou bublinu jako v případě plastového iPhonu 5c.

Zdroj: telegraph.co.uk

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

PepaPotopa

15. 9. 2014, 9:11

Ještě aby řekl, že jsou mnohem lepší, než ty jejich a ať si už lidi nekupujou nic jiného ;-)

Oldřich Mládek

14. 9. 2014, 9:16

Ono nic jiného jim stejně nezbývá, než se do Applu opřít. A stejně Apple bude mít mnohem větší prodeje než kterákoliv z výše jmenovaných firem.

Followtrue

14. 9. 2014, 11:42

To je možno pravda na druhú stranu i watch si kúpi hocikto ale Tag heuer alebo hublot už nie lebo za cenu tých hodiniek sa dá už kúpiť auto…. ono čím viac ľudí produkt vlastní tým stráca produkt exkluzivitu

Oldřich Mládek

14. 9. 2014, 11:43

Souhlasím, proto by se tyto značky neměli Applu bát, protože cílí na úplně jiné zákazníky/pěněženky.

Lenže ústa začal otvárať práve Apple na nich…jak úbohé a typické od nich

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim