reklama

Narrate – inteligentní poznámky a plánování úkolů

Narrate – inteligentní poznámky a plánování úkolů
2014-08-31T11:20:52+02:00
• 31. 8. 2014

Pro Android existuje spousta různých aplikací, kterými si můžete organizovat úkoly a poznámky, jež potřebujete udělat. Mnohdy je takové zadávání příliš zdlouhavé, což může od používání odrazovat. Mezi těmito aplikacemi má jednu i samotná společnost Google, jmenuje se Google Keep. Na fóru XDA se objevila další aplikace zaměřená na úkoly včetně poznámek a na rozdíl od ostatních obsahuje zajímavé vychytávky.

unnamed_result

Narrate je inteligentní úkolovníček a zápisníček, který má moderní vzhled uživatelského prostředí. Aplikace svým uživatelům nabízí různé přehledy o zapsaných poznámkách, např. kde byly napsány, kolik úkolů jste již zvládli a zapsali atd. Samozřejmostí je provázanost s online uložištěm, kam jsou vaše poznámky zálohovány. Prozatím je z CLOUD služeb podporován pouze dropbox.

Autor se vyjádřil, že má v plánu přidat podporu synchronizace do Google Drive, za což musíme pochválit. Pokud máte o své úkoly strach a nechcete, aby je viděl ještě někdo další, tak si v aplikaci můžete nastavit heslo, které je nutné pro přístup k zobrazení. Dalšími funkcemi, které chce autor časem přidat, jsou:

  • integrace s kalendářem
  • zobrazení místa na mapě, kde byl úkol zapsán
  • zvětšit počet podporovaných cloud serverů
  • možnost přidávat k úkolům fotky, videa atd.

unnamed (1)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result

logo-app Narrate - Journal,Diary,Notes Narrate Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim