reklama

Hudba Google Play – nahrávání hudby přes Chrome

Hudba Google Play – nahrávání hudby přes Chrome
2014-03-26T19:48:40+02:00
• 26. 3. 2014

Pokud používáte Hudbu Google Play, možná vás potěší tato novinka, která se týká webového rozhraní. Nyní si již nemusíte instalovat do počítače speciální aplikaci, skrze kterou nahrajete své písničky do cloudového prostoru.

Google vydal rozšíření, díky kterému můžete nahrávat obsah skrze webový prohlížeč Chrome. Zatím se jedná o experimentální možnost, které není volně dostupná. Pokud si chcete tuto novinku vyzkoušet, musíte zavítat do laboratoře v rámci Hudby Google Play.

Screenshot_67

Po zapnutí první položky musíte uložit nastavení. Záhy dojde k znovu načtení celého rozhraní. Zároveň budete vybídnuti, abyste si do prohlížeče nainstalovali doplněk – automaticky na vás vyskočí okno zobrazené níže.

Screenshot_69

Pokud používáte „Spouštěč aplikací Chrome“, tak se vám zde objeví nový zástupce.

Screenshot_70

Dále můžete postupovat podle instrukcí, které jsou v češtině. Vyberete si jednotlivé složky a můžete začít s nahráváním hudby. Při dalším nahrávaní stačí hudbu jen přesunout do vymezeného prostoru.

Screenshot_68 Screenshot_71 Screenshot_73

Screenshot_76

Menším bonusem navíc bude dálkové ovládání pro webové rozhraní, které si můžete umístit kamkoliv na displeji. K vyvolání slouží malé tlačítko v pravém dolním rohu webového rozhraní Hudby Google Play.

Screenshot_75

logo-app Hudba Google Play Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim