reklama

Unikly informace o Samsungu NX mini

Unikly informace o Samsungu NX mini
2014-02-27T07:30:12+02:00
• 27. 2. 2014

Bezzrcadlové fotoaparáty se stávají v poslední době velice populárními. Výrobci si jsou toho vědomi, a možná i proto se Samsung připravuje na vydání nového přírůstku do této kategorie. Měl by jím být Samsung NX mini.

Samsung se v minulosti již podobnými zařízeními pochlubil. Mnoho těchto zařízení však mělo velké snímače, které odpovídaly velikosti spíše těm, které jsme mohli naleznout v digitálních zrcadlovkách. To by se ale mělo změnit právě u Samsung NX mini. Ten podle informací serveru NXRumors má obsahovat snímač o velikosti 1 palce. Senzor by měl mít 20MPx. To vše se výrobci povedlo zakomponovat pouze do 36 milimetrů tlustého těla. Samozřejmostí bude také vyjímatelná čočka.

NXF1_zps244d9189

Při koupi byste u této modelové řady měli obdržet objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 9 mm a také 9-27 mm objektiv. I přesto, že se jedná o velice kompaktní zařízení, bude dále vybaveno 3palcovým vyklápěcím LCD displejem. Samozřejmostí pak je i zabudovaný blesk. Kromě toho bude mít fotoaparát možnost pořizovat až 22 snímků za sekundu.

1393307998_samsung_min_zps36a1c965

Samsung NX mini by se měl objevit na trhu již příští měsíc. Cenu však zatím neznáme.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat