reklama

Sony Xperia Tablet Z2 – první rendery aktualizováno

Sony Xperia Tablet Z2 – první rendery [aktualizováno]
2014-02-18T07:30:40+01:00
• 18. 2. 2014

Aktualizováno 18. 2.

Teprve včera jsme se dozvěděli základní charakteristiku připravovaného tabletu od Sony. Dnes tu již máme údajné tiskové rendery, které jsou rovnou od dvou zdrojů. První z nich pochází od známého @evleaks.

BgtS6EGCQAAca0R

Další pochází od @gadgetleaks. Navíc si můžete všimnout, že bude zřejmě existovat i bílá verze.

nexusae0_Leak1 nexusae0_Leak3

nexusae0_Leak2 nexusae0_Leak4

Původní článek 17. 2.

Sony letos představilo již několik novinek, ale všechny jsou z kategorie smartphonů. Zřejmě se brzy objeví nástupce Xperie Tablet Z, jelikož známý zdroj @evleaks vypustil do světa údajné specifikace novinky Xperia Tablet Z2. S největší pravděpodobností se zároveň jedná o konečný název, tudíž se u této modelové řady nedočkáme změny jména.

Screenshot_108

Samotné specifikace byly navýšeny oproti původnímu modelu, ale neočekávejte nějaké výrazné zlepšení. To ale neznamená, že by se jednalo o pomalý stroj. Snapdragon S4 Pro byl nahrazen Snapdragonem 800 se čtyřmi jádry taktovanými na 2,3 GHz. Paměť RAM poskočila z 2 GB na 3 GB a interní úložiště zůstává nezměněno. Konkrétně budou k dispozici varianty 16 a 32 GB. Nebude chybět slot na microSD kartu, pravděpodobně do 64 GB.

Kapacita baterie zůstává stejná – 6000 mAh. Na přední straně najdeme 2MPx kamerku, což je zlepšení, jelikož u první generace byla 1MPx. Hlavní foťák má 8MPx senzor. U tabletu můžeme počítat s odolností proti vodě, ale neznáme konkrétní číslo certifikace. Další výraznou změnu najdeme u rozměru tabletu, jelikož tloušťka byla snížena z 6,9 na 6,4 mm. Systém Android bude ve verzi 4.4 KitKat.

Prozatím nevíme, kdy máme očekávat tuto novinku. Zároveň je nám skryta i cena. Možná dojde k uvedení na blížícím se veletrhu MWC v Barceloně.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim