reklama

Tablexia – pomáhá s dyslexií

Tablexia – pomáhá s dyslexií
2014-01-24T10:00:58+01:00
• 24. 1. 2014

Není žádnou novinkou, že technologické vymoženosti začínají pomáhat ve školách nebo v pedagogicko-psychologických poradnách. Poměrně za novinku lze označit aplikaci, za kterou stojí CZ. NIC, z.s.p.o.

unnamed_result_2

Tato aplikace má jediný cíl, čímž je pomoci s dětskou dyslexií. Tablexia je dobře promyšlená, tak aby děti s dyslexií především bavila. Uvnitř aplikace nalezneme množství různě zábavných her, pomocí kterých si děti procvičují např. paměť, prostorovou orientaci nebo správné poskládání mapy.

unnamed (2)_result unnamed_result unnamed (6)_result unnamed (7)_result

Aplikace je promyšlená, aby mohla sloužit více dětem. Při každém zapnutí jiným dítětem si nastaví svůj profil, tak aby se procvičování nemísilo, což by ztratilo smysl. Administrativní funkce ocení především pedagog, který na vše většinou dohlíží, k takovým funkcím patří přehled výsledků apod.

unnamed (1)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result

Tvůrci slibují rozšiřování a přidávání různých her, přičemž aplikace by měla zůstat neustále zdarma.

logo-app Tablexia CZ.NIC, z.s.p.o. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim