reklama

Sony Music: omezeně neomezený poslech za 3 libry na 3 měsíce

Sony Music: omezeně neomezený poslech za 3 libry na 3 měsíce
2014-01-24T11:00:10+01:00
• 24. 1. 2014

Do rozjetého vlaku s hudebními službami, které dovolují online přehrávání hudby v jakémkoliv zařízení, nasedá další velké mediální jméno. Po Hudbě Play od Googlu a Spotify tentokrát nabízí neomezený poslech také evropské zastoupení Sony. Japonská společnost poskytuje využívání vlastní hudební databáze na tři měsíce za velmi nízký poplatek, ale pro Českou republiku bohužel s jedním významným ale.

Sony Music

Jak už mohl některým samotný nadpis napovědět,  Sony Europe lákající k využití jejich Music Unlimited za pouhopouhé 3 libry (tj. v přepočtu 99 Kč) na následující tři měsíce vynechal v podpoře Českou republiku. Zahraniční zájemci mají šanci provést celou transakci včetně registrace jen do 31. ledna a 23:59.

Ti následně budou mít veškerou hudbu k dispozici snad na všech zařízeních, která si dokážete vybavit. Z celkového obsahu je na výběr z milionů skladeb, desítek přednastavených kanálů, a to zcela bez reklam, přičemž velmi vysokou kvalitu zvuku zajišťuje datový tok 320 kbps AAC.

logo-app Music Unlimited Mobile App Sony Entertainment Network Zdarma ANDROID

Zdroj: blog.eu.playstation.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim