reklama

Sony Music: omezeně neomezený poslech za 3 libry na 3 měsíce

Sony Music: omezeně neomezený poslech za 3 libry na 3 měsíce
2014-01-24T11:00:10+00:00
• 24. 1. 2014
Thumbnail

Do rozjetého vlaku s hudebními službami, které dovolují online přehrávání hudby v jakémkoliv zařízení, nasedá další velké mediální jméno. Po Hudbě Play od Googlu a Spotify tentokrát nabízí neomezený poslech také evropské zastoupení Sony. Japonská společnost poskytuje využívání vlastní hudební databáze na tři měsíce za velmi nízký poplatek, ale pro Českou republiku bohužel s jedním významným ale.

Sony Music

Jak už mohl některým samotný nadpis napovědět,  Sony Europe lákající k využití jejich Music Unlimited za pouhopouhé 3 libry (tj. v přepočtu 99 Kč) na následující tři měsíce vynechal v podpoře Českou republiku. Zahraniční zájemci mají šanci provést celou transakci včetně registrace jen do 31. ledna a 23:59.

Ti následně budou mít veškerou hudbu k dispozici snad na všech zařízeních, která si dokážete vybavit. Z celkového obsahu je na výběr z milionů skladeb, desítek přednastavených kanálů, a to zcela bez reklam, přičemž velmi vysokou kvalitu zvuku zajišťuje datový tok 320 kbps AAC.

logo-app Music Unlimited Mobile App Sony Entertainment Network Zdarma ANDROID

Zdroj: blog.eu.playstation.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit