reklama

Procesor LG Odin odhalen v benchmarku AnTuTu

Procesor LG Odin odhalen v benchmarku AnTuTu
2013-12-31T15:29:16+02:00
• 31. 12. 2013

Dlouho očekávaný konkurent od společnosti LG na poli osmijádrových procesorů nese i v benchmarku AnTuTu označení Odin. Nejnovější provedený test přináší jasnější představu o jeho možném výkonu, který nakonec nebude takový, jaký mnozí očekávají, neboť osm jader nepoběží současně.

lg_logo

Osmijádrový procesor LG Odin využije první čtveřici jader pro nejnáročnější operace, zatímco zbytek zajistí výkon na klasické operace. Tuto technologii zavedla rovněž společnost Samsung u svého procesoru Exynos 5410. Každopádně první využití čipsetu Odin lze očekávat u chystané vlajkové lodi G3.

V testu AnTuTu procesor Odin běžel v rozsahu frekvencí 100 MHz – 1GHz, což na první pohled není nějak ohromující. Buď LG začalo první testování na nízkých frekvencích nebo se jednalo o běžné pracovní parametry.

LG Odin - AnTuTu

Kromě toho je souběžně po boku osmijádrového Odina vyvíjena i jeho čtyřjádrová varianta, která údajně dokáže běžet na frekvenci 2,2 GHz. Závěrem grafickou stránku doplňuje čip PowerVR Rogue, který podporuje rozlišení 1920 x 1080 pixlů. Známe jej například z aktuální vlajkové lodi Applu, iPhone 5S.

LG Odin - AnTuTu benchmark LG Odin - AnTuTu Lab

Zdroje: gforgames.com, cn.antutu.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat