reklama

Procesor LG Odin odhalen v benchmarku AnTuTu

Procesor LG Odin odhalen v benchmarku AnTuTu
2013-12-31T15:29:16+02:00
• 31. 12. 2013

Dlouho očekávaný konkurent od společnosti LG na poli osmijádrových procesorů nese i v benchmarku AnTuTu označení Odin. Nejnovější provedený test přináší jasnější představu o jeho možném výkonu, který nakonec nebude takový, jaký mnozí očekávají, neboť osm jader nepoběží současně.

lg_logo

Osmijádrový procesor LG Odin využije první čtveřici jader pro nejnáročnější operace, zatímco zbytek zajistí výkon na klasické operace. Tuto technologii zavedla rovněž společnost Samsung u svého procesoru Exynos 5410. Každopádně první využití čipsetu Odin lze očekávat u chystané vlajkové lodi G3.

V testu AnTuTu procesor Odin běžel v rozsahu frekvencí 100 MHz – 1GHz, což na první pohled není nějak ohromující. Buď LG začalo první testování na nízkých frekvencích nebo se jednalo o běžné pracovní parametry.

LG Odin - AnTuTu

Kromě toho je souběžně po boku osmijádrového Odina vyvíjena i jeho čtyřjádrová varianta, která údajně dokáže běžet na frekvenci 2,2 GHz. Závěrem grafickou stránku doplňuje čip PowerVR Rogue, který podporuje rozlišení 1920 x 1080 pixlů. Známe jej například z aktuální vlajkové lodi Applu, iPhone 5S.

LG Odin - AnTuTu benchmark LG Odin - AnTuTu Lab

Zdroje: gforgames.com, cn.antutu.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim