reklama

Google+ pro Android s novými funkcemi aktualizováno

Google+ pro Android s novými funkcemi [aktualizováno]
2013-11-14T07:45:57+02:00
• 14. 11. 2013
3

Před představením Nexusu 5 a Androidu 4.4 KitKat došlo ke keynote, kde byly ukázány novinky týkající se sociální sítě Google+. Skoro by se dalo říci, že se vše točilo kolem fotografií a hlavně videí. Dnes tomu nebude jinak, jelikož Google představuje další novinky pro androidí aplikaci.

OpÄ›t jsme se doÄŤkali uvedenĂ­ funkcĂ­, kterĂ© jsou ĂşdajnÄ› nejžádanÄ›jší. V prvnĂ­m případÄ› dojde k automatickĂ© aktualizaci lokacĂ­ vašich přátel, kdyĹľ otevĹ™ete v Google+ pro Android  záloĹľku MĂ­sta. Další novinka se tĂ˝ká pĹ™epracovanĂ© sekce Fotky, kde nynĂ­ je mĹŻĹľete sdĂ­let pomocĂ­ Android Beam – pĹ™es NFC.

daydream locations

Nově můžete použít fotky i jako spořič obrazovky v DayDream. To zřejmě využijí uživatelé tehdy, kdy se nabíjí jejich zařízení, nebo když je v dockovací stanici. Poslední funkcí je možnost zobrazení detailních informací o fotografii. Vyvolání této karty najdete v menu a zobrazí se vám vše podstatné, co je o fotce známo.

details

Aktualizace bude dostupná během následujících hodin.

Aktualizováno:

Google uvolnil verzi, která obsahuje pozůstatky z vývoje. Ve výsledku aplikace hlásí, že nemáte dostupné internetové připojení nebo nemůže načíst data. Brzy by se měla objevit oprava.

2013-11-13

Snímek obrazovky nám zaslal Marek Pospíšil

Aktualizováno 2: Google již uvolnil opravenou verzi.

logo-app Google+ Google LLC Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Danny Macho

13. 11. 2013, 22:58

no tu chybu, Ĺľe chybĂ­ datovĂ© pĹ™ipojenĂ­ mĂ­vám na wifinÄ› pravidelnÄ› uĹľ asi tĹ™i mÄ›sĂ­ce… to asi nebude poslednĂ­ aktualizacĂ­…:)

Přemysl Vaculík

VIP 14. 11. 2013, 8:42

To spíš bude samotná WiFi nebo možná i zařízení.

Danny Macho

14. 11. 2013, 10:31

To si nemyslĂ­m… Jednou je na tabletu v pohodÄ› a na mobilu toto dÄ›lá polovina Google aplikacĂ­, jindy je to pĹ™esnÄ› naopak – na tabletu nejdou.. NehledÄ› na to, Ĺľe to nedÄ›lá na jedinĂ© WiFi. Nejdřív jsem myslel, Ĺľe ano, ale po pĹ™ipojenĂ­ k WiFi v mĂ© oblĂ­benĂ© hospĹŻdce jsem byl nemile pĹ™ekvapen…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim