reklama

Google+ pro Android s novými funkcemi aktualizováno

Google+ pro Android s novými funkcemi [aktualizováno]
2013-11-14T07:45:57+02:00
• 14. 11. 2013
3

Před představením Nexusu 5 a Androidu 4.4 KitKat došlo ke keynote, kde byly ukázány novinky týkající se sociální sítě Google+. Skoro by se dalo říci, že se vše točilo kolem fotografií a hlavně videí. Dnes tomu nebude jinak, jelikož Google představuje další novinky pro androidí aplikaci.

Opět jsme se dočkali uvedení funkcí, které jsou údajně nejžádanější. V prvním případě dojde k automatické aktualizaci lokací vašich přátel, když otevřete v Google+ pro Android  záložku Místa. Další novinka se týká přepracované sekce Fotky, kde nyní je můžete sdílet pomocí Android Beam – přes NFC.

daydream locations

Nově můžete použít fotky i jako spořič obrazovky v DayDream. To zřejmě využijí uživatelé tehdy, kdy se nabíjí jejich zařízení, nebo když je v dockovací stanici. Poslední funkcí je možnost zobrazení detailních informací o fotografii. Vyvolání této karty najdete v menu a zobrazí se vám vše podstatné, co je o fotce známo.

details

Aktualizace bude dostupná během následujících hodin.

Aktualizováno:

Google uvolnil verzi, která obsahuje pozůstatky z vývoje. Ve výsledku aplikace hlásí, že nemáte dostupné internetové připojení nebo nemůže načíst data. Brzy by se měla objevit oprava.

2013-11-13

Snímek obrazovky nám zaslal Marek Pospíšil

Aktualizováno 2: Google již uvolnil opravenou verzi.

logo-app Google+ Google LLC Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Danny Macho

13. 11. 2013, 22:58

no tu chybu, že chybí datové připojení mívám na wifině pravidelně už asi tři měsíce… to asi nebude poslední aktualizací…:)

Přemysl Vaculík

VIP 14. 11. 2013, 8:42

To spíš bude samotná WiFi nebo možná i zařízení.

Danny Macho

14. 11. 2013, 10:31

To si nemyslím… Jednou je na tabletu v pohodě a na mobilu toto dělá polovina Google aplikací, jindy je to přesně naopak – na tabletu nejdou.. Nehledě na to, že to nedělá na jediné WiFi. Nejdřív jsem myslel, že ano, ale po připojení k WiFi v mé oblíbené hospůdce jsem byl nemile překvapen…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim